Biuro prasowe Ford Polska

Wygodny namiot dachowy to dach nad głową w każdych warunkach! Można go montować nie tylko do aut terenowych

Czas wolny na łonie przyrody i nocleg pod namiotem to jeden z najprostszych sposobów na ucieczkę od codzienności. Ale pogięte pałąki stelaża namiotu i pokrzywione kołki (zwane potocznie „śledziami”) mogą skutecznie zniechęcić do tego typu aktywności.

  • Ford wprowadził do oferty akcesoriów namiot dachowy do modeli Kuga i Focus.
  • Użytkownicy tych modeli mogą się cieszyć jeszcze większą niezależnością i wolnością podróżowania w najdalsze zakątki dzikiej przyrody.

By temu zaradzić, firma Ford połączyła siły z marką Thule i wspólnie opracowały namiot dachowy dla najbardziej nieustraszonych użytkowników modeli Kuga i Focus. Namiot ten nazywa się Thule Tepui Explorer Ayer i może być bezpiecznie rozłożony na relingach dachowych, co oznacza, że pozwala nocować w prawie każdym miejscu, gdzie tylko da się zaparkować samochód zgodnie z przepisami.

Złożony namiot mieści się w standardowym boxie dachowym. Rozłożenie namiotu jest bardzo proste i zajmuje jedynie kilka minut. Materac z pianki o dużej gęstości zapewnia wygodny nocleg dla dwóch osób. W zestawie dołączona jest rozkładana aluminiowa drabinka, która ułatwia dostęp do części sypialnej.

Równie szybko można namiot złożyć i spakować do boxu dachowego. Dzięki temu zarówno kabina pasażerska, jak i przestrzeń w bagażniku może być wykorzystana do przewiezienia większej ilości sprzętu sportowego lub kempingowego. A to z kolei pozwoli w pełni cieszyć się swobodą wędrowania.

Namiot dachowy Thule jak i inne akcesoria do pojazdów Ford można kupić w sklepie internetowym www.akcesoria-ford.pl lub u najbliższego autoryzowanego dilera Forda.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.