Biuro prasowe Ford Polska

„Maja Explorer” – odcinek 5: Czy w Trójmieście można uprawiać kolarstwo zjazdowe?

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma piąty odcinek z cyklu „Maja Explorer”. W tym odcinku rowerowych odkryć Maja Włoszczowska zabiera widzów nad morze, w rejony Trójmiasta.

  • Premiera piątego odcinka serii „Maja Explorer” na kanale YouTube Ford Polska.
  • Maja Włoszczowska wraz z Fordem Explorerem odkrywają Trójmiasto w myśl idei łączenia rzeczy nieoczywistych.
  • Projekt wideo „Maja Explorer” to sześcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

– Może się wydawać, że nadmorskie kurorty to miejsca oczywiste i mało odkrywcze. W tym odcinku nie liczcie jednak na przejażdżki bulwarami przy zachodzącym słońcu, ani na rowerowe wycieczki brzegiem morza przy asyście parawanów. Wspólnie odkryjemy zupełnie inne rowerowe oblicze Trójmiasta. Sprawdzimy jak można połączyć rower z muzyką, a siłę mięśni z energią elektryczną. Odwiedzimy również niezwykłe miejsce nazywane przez niektórych „rowerowym Disneylandem”. Zapraszam na odcinek pełen nieoczywistych połączeń – powiedziała Maja Włoszczowska.

W piątym odcinku Maja Włoszczowska wprowadzi widzów w zagadnienie roweru elektrycznego, na którym odkryje wymagające, nadmorskie ścieżki rowerowe do kolarstwa górskiego. Jej przewodnikiem będzie gość specjalny – Łukasz Rostowski (pseudonim muzyczny L.U.C.) – polski raper i producent muzyczny, który za nowatorskie łączenie dziedzin i gatunków otrzymał w 2010 nagrodę Paszport Polityki. Na scenie światowej zasłynął tworząc międzynarodową orkiestrę Rebel Babel Ensemble – transkulturowy, międzynarodowy big-band, nieograniczoną orkiestrę orkiestr dętych, w której zagrało już kilka tysięcy muzyków z całej Europy.

Pierwsze cztery odcinku cyklu „Maja Explorer” cieszą się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników serwisu You Tube. W ciągu ostatnich czterech tygodni serial obejrzało ponad 150 tys. widzów. Cykl przewodników rowerowych po Polsce „Maja Explorer” został wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457-konnego, hybrydowego Forda Explorera wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo.

Zgodnie z duchem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki naszego kraju, spotka się z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy oraz aktywny styl życia.

Piąty odcinek jest już dostępny na kanale YouTube Ford Polska:

 

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.