Biuro prasowe Ford Polska

„Maja – wyzwania z rozMach-Em” – odcinek 5.: Ładowanie akumulatorów

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma piąty, ostatni odcinek cieszącego się dużą popularnością cyklu filmów „Maja – wyzwania z rozMach-Em”. Piątego dnia Maja dociera na Podhale, do najwyżej położonej miejscowości w Polsce, by po serii wyczerpujących przygód podładować baterie.

  • Premiera piątego odcinka z serii „Maja – wyzwania z rozMach-Em” na kanale YouTube Ford Polska.
  • W kolejnych odcinkach Maja Włoszczowska wraz ze specjalnie przygotowanym Mustangiem Mach-E podróżuje przez Polskę w poszukiwaniu nowych, inspirujących wyzwań.
  • Projekt „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

Na YouTube Ford Polska zadebiutował piąty odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”, w którym główną rolę gra polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy – Maja Włoszczowska.

Do tej pory, w ciągu czterech kolejnych dni swojej podróży przez Polskę w poszukiwaniu inspirujących atrakcji i przygód, Maja zabrała widzów na wspinaczkę górską w podkrakowskich dolinkach, sprawdziła możliwości szybowców na górze Żar, pokazała jezioro Czorsztyńskie z pokładu regatowej łódki Ford Kuga oraz sprawdziła swoją moc i osiągi w kajaku górskim na Dunajcu.

Przyszedł czas na piątą i ostatnią przygodę, która rozpoczyna się w miejscowości Ząb koło Zakopanego – najwyżej położonej miejscowości w Polsce. Tutaj podczas krajoznawczej przejażdżki konnej Maja teoretycznie ma podładować swoje baterie po czterech wyczerpujących dniach. Szybko jednak okazuje się, że konie mają nieco inny pomysł na tę przygodę.

– Na łódce trochę mnie przewiało, na kajakach uderzyłam głową w betonowe dno, o skałkach i szybowcach nawet nie wspomnę. Pierwsze cztery dni mojej wyprawy zapewniły mi wystarczająco adrenaliny, więc ucieszyłam się, że piąta przygoda będzie nieco bardziej relaksująca, a przynajmniej na taką się zapowiadała… – wspomina Maja Włoszczowska.

Wszystkie pięć odcinków cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em” dostępne są na kanale Ford Polska. Do tej pory pierwsze cztery odcinki zgromadziły już ponad 300 tys. wyświetleń.

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań, by przedstawiać ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu w duchu przygody. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji serialu, w tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.

Więcej szczegółów o projekcie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” znajdą Państwo w pierwszej informacji prasowej poświęconej temu cyklowi.

Ford Mustang Mach-E, którym Maja Włoszczowska jeździła w programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” ma napęd na cztery koła, dysponuje mocą 351 KM, a moment obrotowy to 580 Nm. Akumulator o użytecznej pojemności 91 kWh pozwala przejechać na jednym ładowaniu nawet 550 km (WLTP). Samochód został wyposażony w panoramiczny dach z filtrem przeciwsłonecznym oraz system nagłośnienia B&O z 9 głośnikami i subwooferem.

Ford Mustang Mach-E zgodnie z homologacją może transportować na swoim dachu bagaż o wadze 75 kg. W wersji z dachem panoramicznym limit ten wynosi 65 kg. Oznacza to, że bez problemu można nim przewieźć kajak, rower, boks dachowy czy narty. Dodatkowo dopuszczalna masa holowanej przez Macha-E przyczepy z hamulcem wynosi do 1000 kilogramów.

Już teraz Maja wraz z Fordem Mach-E na kanale YouTube Ford Polska w ramach projektu „Maja – wyzwanie z rozMach-Em” zaprasza i inspiruje widzów do poszukiwania i podejmowania nowych wyzwań. Wszystkie pięciu odcinków są dostępne na kanale Ford Polska.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.