Biuro prasowe Ford Polska

„Maja – wyzwania z rozMach-Em” – odcinek 2.: Maja podbija przestworza

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma drugi odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”. Tym razem Maja Włoszczowska za kierownicą elektrycznego Mustanga Mach-E dociera na Górę Żar. Tutaj stawi czoła kolejnemu wyzwaniu, inspirując widzów do aktywnego spędzania czasu w duchu przygody.

  • Premiera drugiego odcinka z serii „Maja – wyzwania z rozMach-Em” na kanale YouTube Ford Polska.
  • Maja Włoszczowska wraz ze specjalnie przygotowanym Mustangiem Mach-E wyrusza w Polskę w podróż pełną wyzwań.
  • Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

Na YouTube Ford Polska debiutuje drugi odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”, w którym główną rolę gra polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy – Maja Włoszczowska. Po przygodzie ze wspinaczką skałkową w pierwszy odcinku, tym razem na Maję czeka wyzwanie, dzięki któremu pozna nieco innego podejście do oszczędnego zarządzania energią i maksymalizowania zasięgu niż to, które stosuje podczas podróży Mustangiem Mach-E.

W drugim odcinku cyklu Maja za kierownicą elektrycznego Mustanga Mach-E dociera na Górę Żar nad Jeziorem Żywieckim. Tutaj, w jednej z najdłużej działających szkół szybowcowych w Polsce, Maja będzie musiała osobiście sprawdzić i przekonać się, że loty szybowcem to aktywność, której spróbować może (i powinien) każdy.

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań, by przedstawiać ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu w duchu przygody. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji serialu, w tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.

Więcej szczegółów o projekcie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” znajdą Państwo w pierwszej informacji prasowej poświęconej temu cyklowi.

Ford Mustang Mach-E, którym Maja Włoszczowska jeździła w programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” ma napęd na cztery koła, dysponuje mocą 351 KM, a moment obrotowy to 580 Nm. Akumulator o użytecznej pojemności 91 kWh pozwala przejechać na jednym ładowaniu nawet 550 km (WLTP). Samochód został wyposażony w panoramiczny dach z filtrem przeciwsłonecznym oraz system nagłośnienia B&O z 9 głośnikami i subwooferem.

Ford Mustang Mach-E zgodnie z homologacją może transportować na swoim dachu bagaż o wadze 75 kg. W wersji z dachem panoramicznym limit ten wynosi 65 kg. Oznacza to, że bez problemu można nim przewieźć kajak, rower, boks dachowy czy narty. Dodatkowo dopuszczalna masa holowanej przez Macha-E przyczepy z hamulcem wynosi do 1000 kilogramów.

Już teraz Maja wraz z Fordem Mach-E na kanale YouTube Ford Polska w ramach projektu „Maja – wyzwanie z rozMach-Em” zaprasza i inspiruje widzów do poszukiwania i podejmowania nowych wyzwań. Pierwsze dwa z pięciu odcinków jest są już dostępne na kanale Ford Polska.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.