Biuro prasowe Ford Polska

„Maja – wyzwania z rozMach-Em” – odcinek 3.: Maja vs łódka regatowa

Na YouTube Ford Polska właśnie pojawił się trzeci odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”, w którym główną rolę gra polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy – Maja Włoszczowska. W pierwszych dwóch odcinkach Maja spróbowała wspinaczki skałkowej oraz lotów szybowcem – tych widokowych jak i akrobacyjnych. Tym razem na Maję czeka wyzwanie, które w pierwszej części zapewni równie kojące doznania, co podróżowanie elektrycznym Mustangiem Mach-E, zaś w części drugiej większą dawkę adrenaliny.

Na kanale YouTube Ford Polska właśnie zadebiutował trzeci odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”. W trzecim odcinku, a tym samym trzeciego dnia wyprawy, Maja – w poszukiwaniu inspirujących przygód i wyzwań – dociera za kierownicą elektrycznego Mustanga Mach-E Maja nad jezioro Czorsztyńskie. Tutaj spróbuje swoich sił na łódce regatowej Forda.

  • Premiera trzeciego odcinka z serii „Maja – wyzwania z rozMach-Em” na kanale YouTube Ford Polska.
  • W kolejnych odcinkach Maja Włoszczowska wraz ze specjalnie przygotowanym Mustangiem Mach-E podróżuje przez Polskę w poszukiwaniu nowych, inspirujących wyzwań.
  • Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

W trzecim odcinku cyklu Maja za kierownicą elektrycznego Mustanga Mach-E dociera nad Jezioro Czorsztyńskie. To piękny i niezwykle bogaty turystycznie region, oferujący mnóstwo atrakcji. Można go poznawać nie tylko na rowerze czy pieszo, ale również… pod żaglami – również na sportowo, o czym Maja przekona się na pokładzie utytułowanej łódki regatowej Ford Kuga.

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań, by przedstawiać ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu w duchu przygody. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji serialu, w tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.

Więcej szczegółów o projekcie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” znajdą Państwo w pierwszej informacji prasowej poświęconej temu cyklowi.

Ford Mustang Mach-E, którym Maja Włoszczowska jeździła w programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” ma napęd na cztery koła, dysponuje mocą 351 KM, a moment obrotowy to 580 Nm. Akumulator o użytecznej pojemności 91 kWh pozwala przejechać na jednym ładowaniu nawet 550 km (WLTP). Samochód został wyposażony w panoramiczny dach z filtrem przeciwsłonecznym oraz system nagłośnienia B&O z 9 głośnikami i subwooferem.

Ford Mustang Mach-E zgodnie z homologacją może transportować na swoim dachu bagaż o wadze 75 kg. W wersji z dachem panoramicznym limit ten wynosi 65 kg. Oznacza to, że bez problemu można nim przewieźć kajak, rower, boks dachowy czy narty. Dodatkowo dopuszczalna masa holowanej przez Macha-E przyczepy z hamulcem wynosi do 1000 kilogramów.

Już teraz Maja wraz z Fordem Mach-E na kanale YouTube Ford Polska w ramach projektu „Maja – wyzwanie z rozMach-Em” zaprasza i inspiruje widzów do poszukiwania i podejmowania nowych wyzwań. Pierwsze dwa z pięciu odcinków jest są już dostępne na kanale Ford Polska.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.