Biuro prasowe Ford Polska

Ford prezentuje nową gamę kosmetyków samochodowych

W ofercie Forda pojawiła się nowa gama kosmetyków samochodowych, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Produkty te powstały we współpracy z wiodącymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji samochodów, co gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność.

Wprowadzenie nowej gamy kosmetyków samochodowych to kolejny krok Forda w kierunku kompleksowej obsługi swoich klientów. Nowa linia kosmetyków samochodowych marki Ford obejmuje pięć różnych produktów. Są one dostępne zarówno osobno, jak i w dwóch ekskluzywnych zestawach. Pierwszy zestaw dedykowany jest pielęgnacji wnętrza pojazdu, a drugi pielęgnacji zewnętrznej powierzchni. Oba zestawy są pakowane w praktyczne torby wyposażone w taśmy typu rzep, które zapobiegają jej przemieszczaniu się w bagażniku.

W skład zestawu do czyszczenia wnętrza pojazdu wchodzi środek do czyszczenia wnętrza pojazdu „Clean Refresh”, preparat do pielęgnacji deski rozdzielczej „Easy Protect” oraz środek do czyszczenia szyb „Clear View”.

„Clean Refresh” przywraca świeżość wyblakłym kolorom i usuwa niepożądane zapachy w pojazdach. Dzięki możliwości zastosowania na wszystkich rodzajach powierzchni z tworzyw sztucznych, skóry, gumy i tekstyliów – w tym także na podsufitce pojazdu – jest on najlepszym rozwiązaniem przywracającym poczucie nowości i świeżości.

„Easy Protect” czyści, pielęgnuje i chroni wszystkie plastikowe powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Środek pozwala uzyskać satynowy, stanowiący synonim luksusu efekt wykończenia, przywraca żywe barwy wyblakłym kolorom i zapewnia wszystkim elementom wnętrza długotrwałą ochronę. Posiada też właściwości antystatyczne.

„Clear View” to wydajny środek czyszczący do szyb, ekranów dotykowych i lusterek. Brak smug, zabrudzeń i odblasków to gwarancja doskonałej widoczności i braku zmęczenia oczu kierowcy.

Powyższy zestaw do czyszczenia wnętrza pojazdu jest oferowany w komplecie z miękką ściereczką z mikrofibry oraz gąbką, a całość jest starannie zapakowana w elegancką, czarną torebkę z logo Ford.

Zestaw do czyszczenia powierzchni zewnętrznych to wosk do polerowania „High Shine”, środek do czyszczenia szyb „Clear View” oraz środek do czyszczenia felg „Active Colour”. Dzięki nim można skutecznie zadbać o każdy element zewnętrzny pojazdu. Zestaw uzupełniają ściereczki z mikrofibry i szczotka do felg.

Zaawansowana formuła wosku „High Shine” sprawia, że zanieczyszczenia nie przywierają do lakieru, zapewniając nieskazitelny i długotrwały połysk zarówno na powłokach standardowych, jak i metalicznych. Hydrofobowe własności wosku sprawiają, że nadwozie nie tylko pięknie błyszczy – dłużej zachowuje nieskazitelną czystość dzięki zwiększonej odporności na zabrudzenia, kurz i wodę.

Środek „Active Colour” doskonale rozpuszcza i usuwa pył z klocków hamulcowych. Innowacyjna technologia sprawia, że preparat zmienia kolor, kiedy rozpuszczone zabrudzenia są już gotowe do spłukania, pozostawiając nieskazitelnie czystą i lśniącą powierzchnię felg.

Kosmetyki marki Ford są dostępne wyłącznie w sieci dealerskiej. Szczegóły na ich temat można znaleźć wraz z cennikiem w katalogu online Ford Akcesoria.

Środki chemiczne do pielęgnacji samochodu marki Ford spełniają wszelkie wymagania obowiązujące w UE, a okres ich przydatności do użycia (w stanie nieotwartym) wynosi 3 lata.

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.