Biuro prasowe Ford Polska

„Nie jesteśmy pępkiem świata”. Tomasz Gorazdowski – AutentycznE rozmowy w E-Transicie

W przypadku Tomasza Gorazdowskiego nie wiadomo do końca, czy uprawiany przez niego zawód dziennikarza bardziej mu pomaga, czy przeszkadza w odbywaniu kolejnych podróży. Zapraszamy na najnowszy odcinek z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”, który prowadzi Beata Sadowska. Całą rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

O Tomaszu Gorazdowskim można śmiało powiedzieć, że jest prawnikiem z prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym głosem w Polsce. Na co dzień miłośnicy sportu mogą go usłyszeć w radio – wcześniej w Programie Trzecim Polskiego Radia, teraz w Radiu 357. Sam mówi o sobie, że gdyby nie był dziennikarzem, byłby piłkarzem, albo zawodowym podróżnikiem.

Gość „Autentycznych rozmów w E-Transicie” uwielbia dalekie wyprawy i ma na swoim koncie wiele przygód. Odwiedził ponad 100 państw, objechał motocyklem świat dookoła, samochodem przejechał trzy Ameryki i pokonał na wszelkie sposoby Azję oraz Oceanię. Jest autorem kilku książek podróżniczych.

– Nie ma najmniejszej wątpliwości, że podróże z moimi rodzicami po krajach demokracji ludowej otworzyły mi głowę i zaszczepiły „gen szwendactwa”. Jak już zacząłem sam podróżować, to moja mama – oczywiście w żartach – pluła sobie w brodę, że to przez nich ciągle mnie nie ma, bo jestem gdzieś tam na końcu świata – powiedział w podczas rozmowy Tomasz Gorazdowski.

„AutentycznE rozmowy w E-Transicie” to nowy projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 2 października 2023 na kanale YouTube Ford Polska, a gościem programu była Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy. W kolejnych odcinkach programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” pojawili się Paweł Kunachowicz – prawnik, który zrzucił togę i został przewodnikiem wysokogórskim oraz Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka oraz dziennikarka. W czwartym i piątym odcinku można natomiast wysłuchać ciekawych rozmów z Agnieszką Cegielską oraz Karoliną Gorczycą. Gościem kolejnych odcinków byli Aleksandra Taistra i Aleksandra Szmigiel. W ósmym odcinku wystąpił uznany szef kuchni Aleksander Baron.

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.