Biuro prasowe Ford Polska

„Dzięki zmianie ominęła mnie głęboka depresja”. Paweł Kunachowicz – AutentycznE rozmowy w E-Transicie

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma drugi odcinek z cyklu AutentycznE rozmowy w E-Transicie. Tym razem gościem Beaty Sadowskiej jest Paweł Kunachowicz, który zrezygnował z kariery radcy prawnego i wybrał życie w górach – tuż pod Mont Blanc.

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma drugi odcinek z cyklu AutentycznE rozmowy w E-Transicie. Tym razem gościem Beaty Sadowskiej jest Paweł Kunachowicz, który zrezygnował z kariery radcy prawnego i wybrał życie w górach – tuż pod Mont Blanc.

AutentycznE rozmowy w E-transicie to nowy projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza ona gości, którzy odmienili swoje życie i w zgodzie z własnymi marzeniami wybrali swoją pasję. Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 2 października 2023 na kanale YouTube Ford Polska, a gościem programu była Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy.

W najnowszym odcinku gościem w programie AutentycznE rozmowy w E-Transicie jest Paweł Kunachowicz. Przewodnik wysokogórski i instruktor narciarstwa, który zamiast kancelarii i sądu – był radcą prawnym – wybrał góry i zamieszkał tuż pod Mont Blanc. Ma na swoim koncie wspinaczki na pięciu kontynentach, w Chinach zjechał na nartach z 7509 metrów, ukończył dwadzieścia maratonów. Pracuje głównie w Alpach we Francji, Azji Środkowej, Japonii i na Svalbardzie. Od lat wprowadza swoich klientów na Mont Blanc i Matterhorn. Prowadzi też wykłady, seminaria i szkolenia.

Podczas wywiadu opowiedział między innymi o tym, czy spełniając marzenia można przygotować się na zmianę statusu społecznego i finansowego, dlaczego warto odważyć się na zmianę, bez czego jest ona niemożliwa i co zyskał dzięki niej, a także czym jest dla niego dobre życie.

– Byłem głęboko nieszczęśliwy od poniedziałku do piątku i superszczęśliwy w sobotę oraz w niedzielę, kiedy pływałem kajakiem, wspinałem się czy jeździłem na nartach. Postanowiłem odwrócić te proporcje i zrobić tak, żeby większość dni w tygodniu być szczęśliwym – powiedział Paweł Kunachowicz w trakcie wywiadu.

Do stworzenia Mobilnego Studia E-Transit został wykorzystany Ford E-Transit Van, w odmianie nadwozia L4H3 – najdłuższej i najwyższej wersji w ofercie.  Mobilne Studio E-Transit zostało wyposażone w system, który przekształcił elektrycznego Forda w mobilne źródło prądu 230V. Dzięki temu można zasilać potrzebne urządzenia – światła, kamery itp. niezależnie od miejsca, w którym akurat realizowane są nagrania.

 

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.