Biuro prasowe Ford Polska

M-Sport Ford World Rally Team prezentuje nową oprawę graficzną Forda Puma WRC na sezon 2023

Zespół M-Sport Ford World Rally Team rozpoczyna sezon Fordem Puma Hybrid Rally1 WRC w nowej, śmiałej oprawie, którą zaprezentuje światu na odcinkach Rajdu Monte-Carlo.

Oprawa graficzna rajdowego Forda Puma Hybrid Rally1 WRC na sezon 2023, zainspirowana muzyką elektroniczną synthwave i zachowująca energetyczny styl jako ukłon w stronę ery hybrydowej, wykorzystuje jaskrawe błyskawice w kolorze intensywnego różu i elektryzujący błękit z tłem w przypisanym do Forda kolorze niebieskim. Zespół czerpie z sukcesu niesamowitej oprawy graficznej Pumy WRC z 2022 roku, wzmacniając środki wyrazu z nadzieją, że w 2023 roku nowa grafika będzie miała wpływ zarówno na wrażenia estetyczne, jak i osiągi. Efektowna, nowa koncepcja graficzna zadebiutuje w Monte-Carlo na samochodach prowadzonych przez Otta Tänaka i Pierre-Louisa Loubeta.

M-Sport przedstawia nowe barwy rajdowego Forda Puma Hybrid Rally1 w filmie, w którym samochód z karbonowym poszyciem nadwozia przechodzi przez ręce oklejającego go folią projektanta, aby w finale ujawnić śmiałe i pełne dramaturgii barwy. Film można zobaczyć na YouTube:

 

Logo Forda pozostaje w eksponowanym miejscu samochodu – w centrum maski, natomiast kultowy byczek Red Bulla jest głównym motywem na bokach samochodów Tänaka i Loubeta. Rozszerzony sponsoring Red Bulla uwzględnia teraz obu kierowców, którzy w 2023 roku założą nowe czapki sponsora, jako oficjalni zawodnicy Red Bulla.

Samochód Jourdana Serderidisa, trzeciego z kierowców Rally1 M-Sportu startującego w Monte Carlo, również będzie przyciągał wzrok jaskrawą oprawą, ponieważ cała rajdowa trójka stanie na starcie w tych samych barwach.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.