Biuro prasowe Ford Polska

Ford jest dla wszystkich. Korzystna cenowo i przejrzysta oferta przeglądów także dla użytkowników starszych samochodów marki Ford

Ford od dawna jest postrzegany jako sprawdzona i renomowana marka samochodów, która oferuje przejrzyste i atrakcyjne ceny produktów i usług. Dbając o swoich klientów, firma przygotowała także możliwość korzystnego cenowo przeglądu dla właścicieli starszych samochodów.

  • Ford oferuje standardowe i rozszerzone przeglądy samochodów, których ceny można sprawdzić w Internecie i od razu wygodnie, bez wychodzenia z domu umówić się na wizytę.
  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, Ford proponuje także usługę Motorcraft Service. Obejmuje ona sprawdzenie poszczególnych elementów samochodów starszych niż cztery lata, zapewniając długie i bezproblemowe użytkowanie, co w dzisiejszych czasach jest bardziej istotne, niż kiedykolwiek wcześniej.

Transparentność to jedna z największych zalet Forda

Przejrzyste ceny przeglądów to przede wszystkim ogromna korzyść dla klientów. W dowolnym momencie mogą oni sprawdzić ceny przeglądu swojego samochodu i porównać je z innymi ofertami. Mają więc pełny wgląd w sytuację i mogą podjąć najlepszą możliwą – według siebie – decyzję. Co więcej, cena nie może wzrosnąć, a wyliczenia ze strony internetowej są obowiązujące.

Co istotne, w autoryzowanych serwisach Forda wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części zamienne, a wszelkie naprawy przeprowadzane są zgodnie z wymogami i procedurami producenta. Specjaliści Forda nieustannie udoskonalają jakość swoich usług, wykorzystując najnowsze technologie napraw oraz najnowszy sprzęt diagnostyczny, a także podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki temu przeglądy przebiegają sprawnie, a klienci doceniają najwyższą jakość usług.

Gwarantują ją także technicy i mechanicy serwisów Forda, którzy są prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Regularnie przechodzą szkolenia z najnowszych rozwiązań technologicznych i doskonalą swoje umiejętności.

To jednak nie wszystko. W trosce o klientów Ford zapewnia bogaty wachlarz usług wspierających klientów na czas pozostawienia pojazdów w serwisie. To m.in. samochody zastępcze, usługa door to door czy video check. Umówienie odbywa się za pomocą strony ford.pl albo stron dilerów, gdzie klient może także wykorzystać kody rabatowe na przegląd.

Motorcraft Service – na obecne czasy

Ford dbając o transparentność cen i swoją renomę na rynku, przygotował też specjalną ofertę dla klientów samochodów mających więcej niż cztery lata. Często nie potrzebują oni rozszerzonych, ani nawet standardowych przeglądów, ale chcą zadbać o żywotność swojego samochodu. Ford proponuje im wtedy Motorcraft Service, który jest skierowany do użytkowników pojazdów starszych niż 4 lata.

Obejmuje on wymianę oleju wraz z filtrem oraz sprawdzenie pojazdu zgodnie z zalecaniami producenta, to m.in.: sprawdzenie oświetlenia – wewnętrznego, zewnętrznego oraz lampek kontrolnych; sprawdzenie działania wycieraczek oraz spryskiwaczy; sprawdzenie stanu opon oraz głębokości bieżnika; sprawdzenie stanu płynu chłodzącego oraz płynu hamulcowego, a także kontrola stanu naładowania akumulatora.

Podobnie jak w przypadku nowszych aut na usługę można umówić się online, a także skorzystać z kodów rabatowych. Ceny Motorcraft Service są niezwykle atrakcyjne i rozpoczynają się od 399 zł w przypadku samochodów osobowych i od 499 zł w przypadku samochodów dostawczych.

– Jako Ford od lat dbamy o wszystkich naszych klientów, nie tylko tych kupujących nowe samochody. W ostatnim czasie szczególnie usługa Motorcraft Service spotyka się z dużym zainteresowaniem, czemu zupełnie się nie dziwimy. W związku z obecną sytuacją ekonomiczną dłużej użytkujemy samochody. Chcemy także zadbać o bezpieczeństwo naszych rodzin, jednocześnie nie wydając kroci na serwis auta. Ford wyszedł naprzeciwko tym oczekiwaniom i zaoferował świetny produkt w korzystnej cenie. Naszym zdaniem wpisuje się on idealnie w potrzeby rynku, ale także pozwala skorzystać użytkownikom starszych Fordów z usług autoryzowanych serwisów marki w atrakcyjnych cenach – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.