Biuro prasowe Ford Polska

„MAJA EXPLORER” – ODC. 2.: MAJA WŁOSZCZOWSKA ODWIEDZA BIKEPARK W CZARNEJ GÓRZE

Na kanale Youtube Ford Polska swoją premierę ma drugi odcinek z cyklu “Maja Explorer”. Tym razem Maja Włoszczowska za kierownicą Forda Explorera dociera na Dolny Śląsk, w Sudety. Tutaj odkrywa przed widzami alternatywną, nieco bardziej wymagającą formę kolarstwa. Taką, która pozwala poczuć zastrzyk adrenaliny i skutecznie oderwać się od codzienności, a jednocześnie taką, którą ramach tzw. bikeparków mogą bezpiecznie uprawiać wszyscy rowerzyści – niezależnie od stopnia zaawansowania.

  • Premiera drugiego odcinka serii “Maja Explorer” na kanale Youtube Ford Polska.
  • W drugim odcinku Maja Włoszczowska wraz z Fordem Explorerem odkrywa przed widzami nieco bardziej wymagającą formę kolarstwa oraz idee bikeparków w Polsce.
  • Projekt wideo „Maja Explorer” to sześcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

– W pierwszym odcinku cyklu “Maja Explorer” odkrywaliśmy moje rodzinne strony, czyli okolice Jeleniej Góry. W drugim odcinku postanowiłam zostać jeszcze chwilę na Dolnym Śląsku, żeby wraz z Arkadiuszem Perinem, moim trenerem techniki jazdy przed Igrzyskami w Rio, pokazać nieco inne podejście do roweru. Takie, w którym zadanie napędzania przejmuje na siebie… grawitacja. Sądzę, że to co pokazujemy w drugim odcinku pozwoli spojrzeć na rower z nieco innej perspektywy. Mam nadzieję, że pozwoli również odkryć kolarstwo zupełnie na nowo. Zapraszam do oglądania – powiedziała Maja Włoszczowska.

Jak powstał serial „Maja Explorer”? Tu znajdziecie informacje o pierwszym odcinku.

Projekt wideo „Maja Explorer” to serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457- konnego, hybrydowego Forda Explorera wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo. Zgodnie z duchem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki naszego kraju, spotka się z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy styl życia.

Po entuzjastycznym przyjęciu przez widzów pierwszego odcinka, Maja wraz z Fordem Explorerem ponownie zaprasza i inspiruje widzów do wspólnego odkrywania Polski – aktywnie i sportowo.

Drugi odcinek jest już dostępny na kanale Ford Polska:

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.