Biuro prasowe Ford Polska

Gotowe na wyzwania codzienności. Wody Polskie z flotą 82 nowych Transitów

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zwiększyło swoją flotę o 82 nowe Fordy Transity w zabudowie skrzyniowej z plandeką. Samochody z zabudową dostarczyła firma Frank-Cars.

  • Wody Polskie zwiększyły swoją flotę o 82 nowe Fordy Transity.
  • Wszystkie samochody wyposażone są w podwójną kabinę, zabudowę skrzyniową z plandeką i wyciągarkę.
  • Płynną jazdę na drogach każdego rodzaju zapewnia inteligentny napęd na wszystkie koła.

Kompleksowe rozwiązanie dla wymagającego klienta

82 Transity zasiliły park pojazdów PGW Wody Polskie, którego misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami dla ochrony naszych zasobów wodnych i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Dostarczone samochody to Transity w kolorze Frozen White, wersji wyposażenia Ambiente i rozstawie osi L2. Podwozie z podwójną kabiną zapewnia miejsce nawet dla siedmiu osób. Burty zabudowy skrzyniowej z plandeką zostały wykonane z aluminium, a rama pośrednia została wykonana z lekkich profili aluminiowych. Wszystkie pojazdy wyposażono w wyciągarkę.

Wszystkie pojazdy napędzane są silnikiem wysokoprężnym 2.0 EcoBlue o maksymalnej mocy 130 KM (95,6 kW) z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów. Silnik ten charakteryzuje się zrównoważonymi osiągami, oszczędnością i wysoką kulturą pracy.

Samochody wyposażone są w inteligentny napęd na wszystkie koła, co z pewnością przydaje się w codziennej eksploatacji. Gdy tylne koła wykrywają poślizg, automatycznie dołączany jest napęd na koła przednie. Co więcej, między przednią, a tylną osią, rozkładane jest do 100% dostępnego momentu obrotowego, aby zapewnić maksymalną trakcję.

Profesjonalnie przygotowana sieć dilerska Forda

Kontrakt dla Wody Polskie zrealizowała firma Frank-Cars z Częstochowy, która adaptacją pojazdów zajmuje się już od 2004 roku. To kolejna realizacja z zakresu zabudów samochodów Forda. Firmy współpracujące z producentem zajmują się kompleksowymi zabudowami samochodów – skrzyniami, kontenerami, wywrotkami czy izotermami, ale również specjalistycznymi pojazdami dla straży pożarnej, policji czy instytucji ochrony środowiska.

W ofercie znajdują się także zabudowy specjalistyczne wymagające niecodziennych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii, a także te będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta, w których najważniejsza jest funkcjonalność.

– Jesteśmy dumni z możliwości zrealizowania tego kontraktu. Zawsze staramy się dostarczyć klientowi najwyższej jakości pojazdy, które mają być sprawdzonym narzędziem pracy, gotowym na wyzwania codzienności. Nasi wykwalifikowani pracownicy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam odpowiadać na najbardziej złożone potrzeby – powiedział Wojciech Zyguła, dyrektor ds. klientów kluczowych Frank-Cars.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.