Biuro prasowe Ford Polska

Ford Transit: warianty osobowe dla wymagających użytkowników

Samochody dostawcze mają zazwyczaj jedno, podstawowe zadanie – przewieźć możliwie jak najwięcej towaru w sposób szybki i ekonomiczny. W przypadku wersji osobowych tych aut, celem nadrzędnym staje się zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa dla grup osób wraz z ich bagażem. Oferta Forda Transita świetnie wpisuje się w te wymagania.

Odmiany Kombi popularnych modeli Forda Transita to kwintesencja funkcjonalności, przestrzeni i komfortu, zamknięta w obszernym nadwoziu typu van. To idealne rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również dla użytkowników prywatnych, którzy poszukują ponadprzeciętnej przestrzeni np. dla dużej rodziny.

Ford Transit Connect Kombi: Nie tylko do podstawowych zadań

Ofertę osobowych odmian Transita otwiera wersja Connect Kombi. To model, który sprawdzi się zarówno jako środek transportu np. dla pracowników firmy, jak również obszerne i funkcjonalne auto rodzinne. Dostępny w dwóch długości nadwozia L1 i L2 (4425 lub 4825 mm).. Maksymalna objętość ładunkowa po złożeniu foteli to nawet 2,81 m3 (w wersji długiej L2).

Ford Transit Connect Kombi już w standardzie oferuje m.in. manualną klimatyzację, komputer pokładowy czy też elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka. W przypadku eksploatacji firmowej, to w zupełności wystarczy, ale użytkownicy prywatni mogą skonfigurować wyposażenie według własnych potrzeb. W topowej odmianie Active znajdziemy m.in. dwustrefową automatyczną klimatyzację, czy też 17” aluminiowe obręcze kół. Na uwagę zasługują również liczne udogodnienia tj. duża liczba pojemnych schowków, kilka miejsc przeznaczonych na odłożenie smartfona, czy też dużo uchwytów na napoje. Funkcjonalność pełni tu nadrzędną rolę.

Ford Transit Custom Kombi: Ogromny wybór dla wymagających

Prawdziwy kalejdoskop odmian i wersji oferuje Ford Transit Custom Kombi. Tradycyjna wersja Kombi dostępna jest w czterech różnych wariantach nadwozia tj. jako krótka i długa (odpowiednio 4973 i 5340 mm) oraz niska i wysoka (od 1925 do 2426 mm w zależności od konfiguracji). To daje ogromne możliwości dostosowywania modelu do potrzeb i sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni model dla siebie. Oprócz tego do wyboru są 3 wersje wyposażenia.

Ofertę otwiera wersja Trend posiadająca mnóstwo praktycznych dodatków, które ułatwiają codzienną eksploatację i podnoszą komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. W standardzie umieszczono w niej, m.in. klimatyzację, tempomat, skórzaną kierownicę, przednie i tylne czujniki parkowanai, centralny zamek, przesuwane drzwi boczne, regulowaną w dwóch płaszczyznach kolumnę kierownicy, elektrycznie sterowane szyby przednie, uchwyty na 2-litrowe butelki, mnóstwo schowków i dwa gniazda 12V. Dla tych, którzy potrzebują większej mobilności w cięższych warunkach, przygotowano odmianę Trail z dedykowanymi 16-calowymi felgami aluminiowymi, ochronnymi nakładkami na nadwozie, dodatkowymi stopniami bocznymi czy też skórzaną tapicerką.

Ford Transit Autobus: Dla podróży dalekich i bliskich

Ford Transit w odmianie Autobus to nic innego, jak rozwinięcie doskonałych pomysłów i właściwości mniejszych odmian, zamknięte w imponującym nadwoziu, które pomieści nawet 18 osób. Dwie wersje do wyboru Trend i Limited, mnóstwo pomysłowych schowków i bardzo wygodne wnętrze pozwolą przewieźć kilkanaście osób w komfortowych warunkach, nawet na dalekich trasach.

Prowadzenie auta jest bardzo proste i bezproblemowe dzięki zaawansowanym technologiom na pokładzie. Transit Autobus może być bowiem wyposażony m.in. w inteligentny tempomat, który automatycznie utrzymuje prędkość dostosowaną do pojazdu poprzedzającego. Na bezpieczeństwo wpływa również system Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych, który ostrzega przed potencjalną kolizją. Poruszanie się tak dużym pojazdem po mieście ułatwi również system Active Park Assist, który aktywnie wspiera kierowcę podczas parkowania.

Uniwersalne rozwiązania nie tylko dla biznesu

Od lat Transit to odzwierciedlenie uniwersalności, dlatego też w ofercie znajduje się wiele odmian dopasowanych do indywidualnych preferencji oraz wymagań. Wersje Kombi, bazujące na kultowych już modelach dostawczych, to gwarancja przestrzeni, funkcjonalności i praktycznych rozwiązań. Nie zapomniano również o zróżnicowanych poziomach wyposażenia, które spełnią indywidualne wymagania każdego użytkownika.

Dokumenty do pobrania

Obserwuj Ford Polska

Obserwuj Ford Polska – Samochody Dostawcze

Chcesz otrzymywać informacje prasowe na swój adres e-mail?

Zapisz się do naszej bazy kontaktów, jeśli chcesz być na bieżąco. Wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail.